Duyurular

Demir Hayat Sigorta'dan Özel Sağlık Sigortası Olan Üyelerimiz İçin Duyuru


7.8.2017

 Değerli Üyelerimiz; 

 
Grup sağlık sigortamızın bizlere sunduğu yeni uygulama ve avantajları sizlerle paylaşmaktan  mutluluk duyuyoruz. Sigortalılarımıza hem maddi anlamda destek olmak hem de zaman tasarrufu sağlamak amacıyla bir Avrupa Tıbbi Laboratuvar Zinciri olan Synevo Tıbbi 
Laboratuvarları ve  Demir Hayat Sigorta  arasında yapılan anlaşmalar sonucu hayata geçirilen yeni uygulamaların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. 
 
 1.Demir Hayat Sağlık Sigortası kapsamında sigortalı olan sizler ve poliçe kapsamında bulunan bağımlılarınız Synevo Tıbbi Laboratuvarlarının Türkiye genelinde İstanbul: Nişantaşı, Etiler, Fulya, Şişli, Bakırköy, Feneryolu, Ataşehir;  Ankara: Balgat ve İzmir: Alsancak Liman ve Alsancak Kızılkanat  şubelerinde “Katılım Payı Ödemeksizin” Tıbbi Laboratuvar hizmeti alabileceksiniz.
Limitiniz dahilinde, poliçe kapsamında olan testleriniz, sigortanız tarafından  %100 karşılanacaktır. Bu hizmet poliçe kapsamına giren tüm Laboratuvar tetkiklerinde geçerlidir. Üstelik de bu hizmet Demir Hayat’a özel olarak belirlenmiş uygun koşullarla gerçekleşeceği için poliçenizdeki hasar oranı da düşük olacaktır.  

  2. Demir Hayat Sağlık Sigorta poliçesine sahip olan üyelerimiz ve poliçe kapsamındaki bağımlıları poliçe kapsamına girmeyen veya sigortanın ödemeyi kabul etmediği tahlilleri  için de Synevo Laboratuvarları tarafından Demir Hayat  sigortaya özel belirlenmiş indirimli  fiyatlardan faydalanarak hizmet alabilecekler.
Test fiyat bilgisi için 0 212 314 40 95 nolu direk hattı arayarak veya 0 530 311 80 37 nolu cep telefonuna WhatsApp’tan test istem kağıdını göndererek veya info@synevo.com email adresine test istem içeriğini gönderebilirsiniz. 

 3. Yapılan kan tahlili sonuçlarınızı size verilen şifre ile web ekranından görebilirsiniz veya en kısa sürede sizlere mail aracılığıyla ulaştırılacaktır. 

 4. Demir Hayat Sağlık Sigorta poliçesi kapsamındaki üyelerimiz ve poliçe kapsamındaki bağımlıları  Synevo’nun hafta içi çalışma günlerinde bir gün öncesinden 0 212 314 40 95 nolu direk telefondan randevu alarak ya da info@synevo.com email adresine randevu talebi gönderilerek, İstanbul, Ankara ve İzmir İl sınırları içerisinde ev ve işyerinde ücretsiz kan alma hizmetinden faydalanabilirler.
 
Sağlık Sigortası kapsamında Evde/İşyerinde kan alma hizmetinden faydalanabilmek için doktordan alınmış tahlil istek kağıdı  olması gerekmektedir.
Sorularınızı ve danışmak istediğiniz konuları 0 212 314 40 95 nolu telefona ulaşarak ya da  info@synevo.com email adresine maille iletebilirsiniz. 

Saygılarımızla.